Iflat Vatican Comfortable & Peaceful Retreat

  • 68 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το διαμέρισμα Iflat Vatican Comfortable & Peaceful Retreat Ρώμη 68 τ.μ. Απέχει περίπου 3 χλμ. από το Κολοσσαίο και μόλις 11 λεπτά με τα πόδια από τη Βασιλική του Αγίου Πέτρου. Παρέχεται Wi-Fi τόσο για επαγγελματικές δραστηριότητες, όσο και για διασκέδαση.

Αυτό το κατάλυμα παρέχει στους επισκέπτες χώρο καθιστικού και σαλόνι, καθώς και σύγχρονες ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει μπιντές, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Επιπλέον, θα βρείτε στεγνωτήρα μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου.

Το διαμέρισμα Iflat Vatican Comfortable & Peaceful Retreat προσφέρει ηλεκτρικό βραστήρα, ψυγείο και φούρνο, δίνοντας στους επισκέπτες τη δυνατότητα να ετοιμάζουν τα γεύματά τους.

Αυτό το διαμέρισμα βρίσκεται στην εκλεκτή τοποθεσία μόλις 8 λεπτά με τα πόδια από την Πλατεία του Αγίου Πέτρου. Το διαμέρισμα με 1 υπνοδωμάτιο βρίσκεται περίπου 2 χλμ. από το Πάνθεον. Το διαμέρισμα Iflat Vatican Comfortable & Peaceful Retreat απέχει περίπου 2 χλμ. από σταθμό τρένου Flaminio και μόνο 5 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό λεωφορείων Aurelia/Bonifacio VIII.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Iflat Vatican Comfortable & Peaceful Retreat Ρώμη
Tropical House Vatican Area
Τιμή μόνο για κινητά

Tropical House Vatican Area

8.9
Έξοχο 17 σχόλια
4 μ από το κατάλυμα
USD 560 USD 504
ανά νύχτα
San Pietro Moonlight Luxury Apartment
Τιμή μόνο για κινητά

San Pietro Moonlight Luxury Apartment

9.3
Άριστο 67 σχόλια
71 μ από το κατάλυμα
USD 250 USD 225
ανά νύχτα
Suite San Pietro
Τιμή μόνο για κινητά

Suite San Pietro

192 μ από το κατάλυμα
USD 217 USD 195
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Ρώμη Τσιαμπίνο Αεροδρόμιο
    19 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Roma San Pietro Station
    300 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Αναψυχή

    • Αίθουσα ψυχαγωγίας/ τηλεόρασης

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: από 08:00 έως 10:00
    Αριθμός αδείας058091-LOC-09361,IT058091C2AQDPSU8Z
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το διαμέρισμα Iflat Vatican Comfortable & Peaceful Retreat;
      Το διαμέρισμα Iflat Vatican Comfortable & Peaceful Retreat βρίσκεται κοντά σε Πλατεία του Αγίου Πέτρου.
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το διαμέρισμα Iflat Vatican Comfortable & Peaceful Retreat;
      Τα γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Iflat Vatican Comfortable & Peaceful Retreat περιλαμβάνουν Πιάτσα Ναβόνα, που απέχει 25 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το διαμέρισμα Iflat Vatican Comfortable & Peaceful Retreat;
      Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Iflat Vatican Comfortable & Peaceful Retreat θα είναι 224€.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Papa Rex και Goose και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο μεγάλο είναι αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα;
      Η έκταση του αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα αποτελεί 68 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Ρώμη Τσιαμπίνο Αεροδρόμιο
    19 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Roma San Pietro Station
    300 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Iflat Vatican Comfortable & Peaceful Retreat Ρώμη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο